Dezinfekce anti-COVID

Nově se nám podařilo navázat spolupráci s výrobcem dezinfekce anti-COVID. Přípravek je vyráběn na základě doporučené receptury Světové zdravotnické organizace a naše firma proto tento dezinfektant zařazuje jako hlavní prostředek při provádění dezinfekčních prací.

Pro bytová družstva, SVJ, hotely a další ubytovací zařízení nabízíme až do odvolání slevu 50% na veškeré dezinfekční práce.

Samozřejmostí je vedle tlakových postřikovačů, použití přístrojů ULV (video níže ), keré umožňují celkovou prostorovou aplikaci přípravku a maximalizují tak účinnost prováděné dezinfekce. 

Odbornost zajišťovaných prací je garantována kvalifikací zaměstnanců podle zákona č.258/2002 Sb., o ochraně veřejného zdraví. 

 

Zpět na všechny aktuality

Profesionální služby pro domácnosti i pro firmy
Řešíme problémy s hmyzem i s hlodavci
Poradenství a konzultace zdarma
Kontaktujte nás
+420 774 033 090
Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby nebo potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás a my se vám ozveme zpět.

Dezinfekční práce - preventivní i ohniskové

Provádíme dezinfekční práce pomocí všech druhů dezinfekčních přípravků včetně speciální polymerové dezinfekce s prodlouženou dobou účinku. Dezinfikujeme vozové parky, společné prostory v bytových domech, sociální zázemí ve firmách i veřejných institu…

Dezinfekce anti-COVID

Nově se nám podařilo navázat spolupráci s výrobcem dezinfekce anti-COVID. Přípravek je vyráběn na základě doporučené receptury Světové zdravotnické organizace a naše firma proto tento dezinfektant zařazuje jako hlavní prostředek při provádění dezinfe…

Novinka - Preventivní postřik proti štěnicím

Vzhledem k častým požadavkům našich klientů jsme se rozhodli do seznamu našich služeb zařadit tzv. preventivní postřik proti štěnicím. O tuto službu projevují zájem zejména lidé kteří mají informace, že se v jejich domě objevil problém se štěnicemi, …

Rychlá a účinná pomoc
Štěnice, Most a Mostecko

Koušou Vás štěnice? Máte problém se šváby, rusy a ostatním obížným hmyzem? Potřebujete se zbavit přemnožených hlodavců nebo dát do pořádku byt po nepřizpůsobivém nájemníkovi? DERA plan Most Vám nabízí kvalitní služby, velmi příznivé ceny a maximální diskrétnost.