O nás

DERA plan s.r.o - komplexní služby v oboru dezinfekce, dezinsekce a deratizace.

Hlavní činností naší firmy je akutní i preventivní boj proti škůdcům, který zajištujeme jak pro domácnosti, tak také pro firmy. Snažíme se vyhovět individuálním požadavkům každého zákazníka, používáme nejmodernější techniku a pouze profesionální přípravky schválené dle platné legislativy. Všichni pracovníci firmy jsou odborně proškoleni.

Komunikujeme se státními kontrolními orgány, sledujeme legislativní změny a samozřejmostí je v případě potřeby vypracování pracovního protokolu. Pro firmy realizujeme integrovanou ochranu proti škůdcům dle standardů HACCP.

Dále nabízíme i řadu doplňkových služeb a činností, které přímo či nepřímo souvisí s čiností DDD (vyklízecí práce, úklidové práce atd.)

Profesionální služby pro domácnosti i pro firmy
Řešíme problémy s hmyzem i s hlodavci
Poradenství a konzultace zdarma
Kontaktujte nás
+420 774 033 090
Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby nebo potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás a my se vám ozveme zpět.

Postřik proti klíštatům

V současné době zažíváme nebývale vysoký výskyt klíštat na území České republiky. Podle statistik odborníků z laboratoře Proteon vyplívá, že 27 % zkoumaných klíštat bylo infikovaných. Nejčastěji v 11 procentech je infekcí Borelie způsobující Borelioz…

Reference

Referenční seznam našich akcí Vám na vyžádání rádi zašleme

Novinka - Preventivní postřik proti štěnicím

Vzhledem k častým požadavkům našich klientů jsme se rozhodli do seznamu našich služeb zařadit tzv. preventivní postřik proti štěnicím. O tuto službu projevují zájem zejména lidé kteří mají informace, že se v jejich domě objevil problém se štěnicemi, …

Rychlá a účinná pomoc

Koušou Vás štěnice? Máte problém se šváby, rusy a ostatním obížným hmyzem? Potřebujete se zbavit přemnožených hlodavců nebo dát do pořádku byt po nepřizpůsobivém nájemníkovi? DERA plan Most Vám nabízí kvalitní služby, velmi příznivé ceny a maximální diskrétnost.